KONTAKT

Blue System Sp. z o.o.
ul. Ceramiczna 15
Kruszyn Krajeński
86-005 Białe Błota

 
NIP: 967-122-44-70, REGON: 340025590, KRS: 0000333922, Kapitał: 50 000,00 zł
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
 
tel. +48 52 374 10 10
fax +48 52 321 27 33
 
biuro@etykietysamoprzylepne.pl

www.etykietysamoprzylepne.pl
 

DZIAŁ HANDLOWY

Agnieszka Orłowska
Specjalista ds. handlowych
wew. 16
a.orlowska@etykietysamoprzylepne.pl

Jakub Walczak
Specjalista ds. handlowych
wew. 32
j.walczak@etykietysamoprzylepne.pl


Anna Stuczyńska

Kierownik dz. obsługi klienta
wew. 46
a.stuczynska@etykietysamoprzylepne.pl

Dorota Balik
Specjalista ds. obsługi klienta
wew. 26
d.balik@etykietysamoprzylepne.pl

Małgorzata Jedlińska
Specjalista ds. obsługi klienta
wew. 17
m.jedlinska@etykietysamoprzylepne.pl

DZIAŁ ETYKIET SPECJALISTYCZNYCH (etykiety do wymagających zastosowań)

Anna Kulikowska-Ruge
Kierownik działu etykiet specjalistycznych
wew. 22
a.ruge@etykietysamoprzylepne.pl

Łukasz Streng
Specjalista ds. handlowych
wew. 36
l.streng@etykietysamoprzylepne.pl

DZIAŁ TECHNICZNY (drukarki i akcesoria CAB, SATO, ZEBRA, aplikatory HERMA)

Karol Skorupa
Kierownik działu technicznego
wew. 34
k.skorupa@etykietysamoprzylepne.pl


Łukasz Seklecki
Doradca techniczny
wew. 39
l.seklecki@etykietysamoprzylepne.pl

DZIAŁ GRAFICZNY / PRZYGOTOWALNIA

studio@etykietysamoprzylepne.pl

Krzysztof Komuda
Manager produkcji
wew. 35
k.komuda@etykietysamoprzylepne.pl

Katarzyna Świtała
Zastępca kierownika przygotowalni
wew. 43
k.switala@etykietysamoprzylepne.pl

Krystyna Jesionowska
Grafik
wew. 43
k.jesionowska@etykietysamoprzylepne.pl

Anna Karaszewska
Grafik
wew. 43
a.karaszewska@etykietysamoprzylepne.pl

FAKTURY

Anna Łuczyńska
Asystent działu handlowego i produkcji
wew. 29
a.luczynska@etykietysamoprzylepne.pl

LOGISTYKA

Łukasz Trokowski
Kierownik działu logistyki i magazynowania
wew. 14
l.trokowski@etykietysamoprzylepne.pl


Szymon Hanioszyn
Asystent działu produkcji i handlowego
wew. 29
s.hanioszyn@etykietysamoprzylepne.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Marta Chmielewska
Księgowa
wew. 44
ksiegowosc@etykietysamoprzylepne.pl